top of page

ASTRO KALENDARZ MAJ 2024 - UKŁADY PLANET MAJ

Kochani oto najważniejsze wydarzenia astrologiczne na maj 2024. Pełnia Księżyca 23 MAJ 2024, Nów Księżyca 8 MAJ 2024 Układy planet maj 2024

układy planet maj 2024 tranzyty planet pełnia księżyca 23 maj nów księżyca

01.05

Jowisz ingress Byk - planeta rozwoju i ekspansji wchodzi w znak materii, własności, wartości. Wenus, która włada Bykiem, w tym dniu utworzy kwadraturę do Plutona odpowiedzialnego za transformację kolektywną społeczeństwa.

02.05

Pluton wchodzi w retrogradację. Kolejne pół roku Pluton będzie poruszać się ruchem wstecznym, ten dzień możmy odczuć chęć ponownego zanurzenia się w to co stare i nieobjęte w kolektywnej siatce myśli.

07.05

Merkury koniunkcja Chiron + Słońce trygon Saturn - bardzo wspierająca energia na uzdrowienie ran. Jest to ponownia koniukncja Chirona i Merkurego, tym razem Merkury idzie do przodu co powinno zainicjować domknięcie procesu.

08.05

Nów Księżyca + Lilith ingress Panna - nasze głębokie pragnienia (Lilith) będą przyziemne i bardziej stonowane, jednak mogą zacząć pojawiać się obsesje na temat diet i zdrowia.. Więcej o nowiu Księżyca w Baranie w osobnym poście.

10.05

Merkury ingress Baran - szybko i na już! Możesz odczuć natłok myśli, jednak Mars, który włada Baranem jest wciąż w Rybach, zatem tranzyt ten może być łagodniejszy. Mimo wszystko transport i przesył danych może “przyspieszyć”.

13.05

Słońce koniunkcja Uran + Wenus sekstyl Saturn - Spotkanie Słońca - Jaźń i Urana - przełom. Pozwól sobie na zmianę. Saturn ugruntuje to co ostatnio udało nam się przepracować nt. poczucia własnej wartości i stosunku do partnera/ki.

14.05

Słońce ingress Byk - przejście Slońca do Gwiazdozbioru Byka. Nasza energia sprzyjać będzie ogólnie selfcare, odpoczynkowi, ale też dbaniu o finanse. Czas Byka jest zawsze dobrym czasem na sztukę i pyszne jedzienie :P A więcej o tym w newsletterze.

18.05

Wenus koniunkcja Uran + Słońce koniunkcja Jowisz + Mars koniunkcja Węzły K. - dzień może przynieść niespodziewane zwroty akcji, generalnie dzień ma pozytywną aurę, jednak dużo zależy od Twojego indywidualnego kosmogramu.

19.05

Wenus ingress Byk - Nasza wewnętrzna romantyczka przenosi się z Barana do Byka. Finally jest i ona. Sezon randek i wylegiwania się na trawie w pełni rozpoczęty. Harmonia i piękno, otaczaj się tym co Tobie to daje, a miesiąc ten przyniesie dostatek.

23.05

Pełnia Księżyca + Wenus koniunkcja Jowisz - przygotuj się na intensywność i głębie. Dobry czas na randkowanie i dopełnienie wspólnych planów. Aura dnia intensywna, Pełnia zadziała na Was różnie, a więcej o samej Pełni w osobnym poście.

29.05

Mars koniunkcja Chiron - ten dzień może być trudniejszy, możemy odczuwać potrzebę walki o siebie, walki o to co nas boli, przyznanie sobie prawa do odczuwania może grać kluczową rolę.

31.05

Merkury koniunkcja Uran - dzień w którym nasze myśli bedą tnące jak żylety. Jak masz do przemyślenia jakąś sprawę tego dnia możesz wpaść na genialne pomysły. Błyskotliwość, kreatywność i nowe ponadprzeciętne rozwiązania.

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

Comments


bottom of page