top of page

SZYBKA KONSULTACJA

111,00 zŁ

20 min

OFERTA

Konsultacja na którą Ciebie zapraszam jest wglądem w narzędzia takie jak ASTROLOGIA, HUMAN DESIGN, TAROT oraz ODCZYT Z POLA ENERGETYCZNEGO.


Sesja dla wszystkich którzy się spieszą i potrzebują na już odpowiedzi czy rozwiania wątpliwości ! Sesja krótka i skuteczna !


KIEDY SKORZYSTAC Z KONSULTRACJI?

  • Jeśli coś dzieję się właśnie w Twoim Życiu co wywraca Świat do góry nogami i nie wiesz jak to dobrze ugryźć, ta opcja jest idealna dla Ciebie!

  • Jeśli planujesz nowe przedsięwzięcia i potrzebujesz wsparcia, taka rozmowa może potwierdzić Twoje założenia lub wskazać ewentualne poprawki.

  • Coś się sypie nie wiesz co? Keep calm & call me :)

  • Zastanawiasz się jakie masz wyzwania na najbliższy czas?

  • A może chcesz poznać dni w których wszystko się po prostu łatwiej układa?


SZYBKA KONSULTACJA czyli jedno konkretne pytanie, na które będę w stanie odpowiedzieć tak lub nie oraz podać przyczyny tego co dzieje się obecnie u Ciebie.


Chętnie odpowiem na Twoje nurtujące pytania odnośnie zdrowia, pracy, pieniędzy, relacji... ścieżki Życia...​

 

Jeśli potrzebujesz wsparcia mentalnego, gdzie głęboko wnikniemy w Twoją karmę, rany duszy, traumy wcieleniowe, zapraszam! Pomogę rozsupłać pętle która wygląda na "skąd to się wzięło" i "nie wiem jak to ogarnąć"​

 

Na wszystkie NIE WIEM służę mądrą radą, tzn taką, gdzie nie powiem co robić ale mogę nakierować. Reszta należy do Ciebie :)​

 

Sesja ta oprócz tego, że patrzymy w aktualne tranzyty planet i inne cuda, niesie ze sobą również dawkę motywacji i wsparcia. Taki coaching, dokładny coaching, bo patrząc na Twój horoskop znam Ciebie bardzo dobrze ;)


 


Spotkania odbywają się poprzez Skype, gdzie istnieje możliwość nagrania materiału. Warunek dobre łącze internetowe. Czas trwania sesji to 30min. Sesja rozpoczyna się krótką medytacją prowadzoną, która ma na celu połączenie Ciebie z ciałem. Przed konsultacją proszę o przygotowanie oraz wysłania swojej intencji oraz danych do wyznaczenia kosmogramu/horoskopu takich jak dokładna data, godzina i miejsce urodzenia drogą mailową, najpóźniej do 24h przed spotkaniem. ​

​​​

  • konsultacja bez wychodzenia z domu,

  • możliwość nagrania spotkania.


 
bottom of page