top of page

Odczyt HOROSKOPU (Kosmogramu) NA ŻYWO

666,00 zŁ

2h 30 min

OFERTA

Dlaczego jedni rodzą się w rodzinach bogatych, inni w biednych?

Dlaczego jedni mają łatwy start, inni potrzebują się trochę napracować?

Dlaczego tej osobie tak łatwo wychodzi występowanie przed kamerami, a inna schowałaby się najchętniej pod ziemię?

 

Jedna strona to przekonania :) a druga Twój indywidualny horoskop/kosmogram!

 

Tak, masz określony charakter zapisany w gwiazdach, masz określoną ścieżkę zapisaną w gwiazdach, masz swoje słabe i mocne strony, masz swoje wyzwanie, swój ból, karmę, a to wszystko można zobaczyć dzięki astrologii. 

Kiedy pierwszy raz zobaczyłam swój horoskop zrozumiałam wiele, dostrzegłam siebie w pełni.

Zobaczyłam nieświadome aspekty psychiki, które spychane były gdzieś na dno.

Zrozumiałam pełniej kim jestem w tym Życiu i co mam tutaj do zrobienia… 

To nie jest tak, że astrologia czy kosmogram narzuca Tobie co masz robić…Raczej można to porównać do MAPY. Jeśli masz mapę i jedziesz w podróż to łatwiej się nie zgubić? Widzisz na mapce ważne punkty, drogi, rozdroża. Ale podróży mapa za Ciebie nie odbędzie, to Ty decydujesz którą drogę obierasz. A gwarantuje Ci, nawet ze znajomością horoskopu i prognozy na najbliższy rok Życie potrafi i tak zaskoczyć, ponieważ istnieje Wielka Tajemnica, która jest niezbadana :) 

Ok czyli Horoskop lub inaczej Kosmogram to po prostu mapa Twojej Duszy na to Życie! 

Myślę, że jest to najważniejsza z map jakie możesz posiadać w swoim Życiu, aby mądrze nim nawigować :)

Dzięki znajomości swojego kosmogramu (horoskopu) będziesz z miłością obchodzić się ze sobą. 

Poczujesz większe zrozumienie dla tego kim jesteś. Nagle kropki się połączą! Można powiedzieć, że odkryjesz siebie na nowo.

A to dopiero początek, bo z doświadczenia wiem, że lata mijają, a horoskop pracuje i coraz to nowe informacje na nas spływają w miarę naszej gotowości na ich poznanie.

 

Na spotkaniu ze mną możesz zanurkować w siebie, w swoje przeznaczenie, ścieżkę realizacji Duszy.

Analiza horoskopu, którą wykonuję zawiera w sobie odczyt planet podstawowych oraz mniejszych planet. 

Na odczycie kosmogramu wskażę Tobie twoją osobowość, to czym świecisz dla Świata, co jest świadome, a co jest ukryte w podświadomości, czego potrzebujesz aby się w pełni zregenerować, gdzie czujesz się bezpiecznie, jak nawiązujesz relacje, jak się komunikujesz ze światem, czego oczekujesz od drugiej osoby, jak się kochasz w świecie, co cenisz, co jest Twoją wartością, jak działasz, jakie masz przekonania i filozofię, na czym opierasz swój świat, jaką masz karmę w tym życiu, co sprawia Tobie więcej trudności, na co potrzeba więcej czasu, a co przychodzi łatwo, jaki jest twój największy ból, co jest twoją ukrytą mocą, jakie nosisz w sobie zranienia, jak uzdrowić wewnętrzny ból duszy, jak aktywować swój potencjał, czego potrzebujesz aby czuć się w pełni odżywiona/y, co z pieniędzmi i pracą? Jaki zawód dla Ciebie będzie najlepszy? W jaki sposób i jak najlepiej wypełnić swoją misję Życiową?

 

Oprócz tego zapraszam Ciebie do przygotowania swojej intencji, zapytania na te spotkanie wtedy będę mogła wybrać konkretny obszar życia na którym mam się skupić podczas analizy astrologicznej. 


NA ŻYWO - TYCHY

Zapraszam na konsultację stacjonarną gdzie spotykamy się oko w oko, serce w serce. Czas trwania sesji to ok 120-150 min. Sesja rozpoczyna się rozmową oraz osadzeniem w Intencji, następnie jeśli masz ochotę korzystamy z aromaterapii z najwyższej klasy olejkami aromaterapeutycznimi, któe dobieram zgodnie z Twoją intencją na to spotkanie. Następnie prowadzę dla Ciebie medytację z instrumentami relaksacyjnymi, która ma na celu osadzenie Ciebie w ciele oraz zbalansowanie czakramów. Na koniec możesz skorzystać również z kart Wyroczni np. Przewdonictwo Bogiń, Duchowi Przewodnicy, Święta Geometria, Twoje Światło i więcej... Przed konsultacją proszę o przygotowanie oraz wysłania swojej intencji oraz danych do wyznaczenia kosmogramu/horoskopu takich jak dokładna data, godzina i miejsce urodzenia drogą mailową, najpóźniej do 24h przed spotkaniem. ​

 

Korzyści:​

  • odczyt z pola energetycznego dzięki żywej obecności,

  • długa sesja pozwala wniknąć bardzo głeboko,

  • wsparcie aromaterapeutyczne,

  • przed każdą konsultacją medytacja wprowadzająca z instrumentami medytacyjnymi. 


bottom of page