top of page

KONSULTACJA KARMA

222,00 zŁ

45 min

OFERTA

Konsultacja na którą Ciebie zapraszam jest wglądem w narzędzia takie jak ASTROLOGIA, HUMAN DESIGN, TAROT oraz ODCZYT Z POLA ENERGETYCZNEGO.


KIEDY SKORZYSTAC Z KONSULTACJI?

  • Jeśli coś dzieję się właśnie w Twoim Życiu co wywraca Świat do góry nogami i nie wiesz jak to dobrze ugryźć, ta opcja jest idealna dla Ciebie!

  • Jeśli planujesz nowe przedsięwzięcia i potrzebujesz wsparcia, taka rozmowa może potwierdzić Twoje założenia lub wskazać ewentualne poprawki.

  • Coś się sypie nie wiesz co? Keep calm & call me :)

  • Zastanawiasz się jakie masz wyzwania na najbliższy czas?

  • A może chcesz poznać dni w których wszystko się po prostu łatwiej układa?


Chętnie odpowiem na Twoje nurtujące pytania odnośnie karmy na to wcielenie.

Jaki obszar życia jest obciążony karmicznie? Co zrobić aby spłacić swoją karmę w tym wcieleniu? Kiedy jest szansa na spłatę karmy? Czy droga, którą podążam generuje nową karmę?

 

Jeśli potrzebujesz wsparcia mentalnego, gdzie głęboko wnikniemy w Twoją karmę, rany duszy, traumy wcieleniowe, zapraszam! Pomogę rozsupłać pętle która wygląda na "skąd to się wzięło" i "nie wiem jak to ogarnąć"​

 

Na wszystkie NIE WIEM służę mądrą radą, tzn taką, gdzie nie powiem co robić ale mogę nakierować. Reszta należy do Ciebie :)​

 

Sesja ta oprócz tego, że patrzymy w aktualne tranzyty planet i inne cuda, niesie ze sobą również dawkę motywacji i wsparcia. Taki coaching, dokładny coaching, bo patrząc na Twój horoskop znam Ciebie bardzo dobrze ;)


 


Spotkania odbywają się poprzez Skype, gdzie istnieje możliwość nagrania materiału. Warunek dobre łącze internetowe. Czas trwania sesji to 1 godz. Sesja rozpoczyna się krótką medytacją prowadzoną, która ma na celu połączenie Ciebie z ciałem. Przed konsultacją proszę o przygotowanie oraz wysłania swojej intencji oraz danych do wyznaczenia kosmogramu/horoskopu takich jak dokładna data, godzina i miejsce urodzenia drogą mailową, najpóźniej do 24h przed spotkaniem. ​

​​​

  • konsultacja bez wychodzenia z domu,

  • możliwość nagrania spotkania.

  
bottom of page