top of page

sob., 14 maj

|

Tychy

SAMOMIŁOŚĆ kobiecy S-Twórczy weekend

kobiece kręgi • warsztat kreatywności • medycyna kakao • ognisko • yin yoga • taniec 5rytmów

Rejestracja jest zamknięta
Zobacz inne wydarzenia
SAMOMIŁOŚĆ kobiecy S-Twórczy weekend
SAMOMIŁOŚĆ kobiecy S-Twórczy weekend

Czas i lokalizacja

14 maj 2022, 11:00 – 15 maj 2022, 18:00

Tychy, Tychy, Polska

Goście

O wydarzeniu

Witajcie kochane Siostry ! ❤

Pragniemy zaprosić Was na wspólny Kobiecy weekend w Kręgu, gdzie pochylimy się ku sobie. Otulimy siebie w cieple naszej kobiecości i miłości do nas samych.

Zapraszamy Was ciepło na weekend

❤ S A M O M I Ł O Ś C I ❤

Czasowo znajdować będziemy się tuż przed Pełnią w znaku Skorpiona - archetyp tajemnicy, transformacji, se*sualności, Słońce natomiast gościć będzie w znaku Byka, który to pod władaniem Wenus jest i mówi nam o tym jak dbać o siebie, o swoje dobra materialne ale też przyjemności ! Nie bez powodu mamy powiedzenie “byczyć się” :D do tego też was zapraszamy !

Dlaczego SAMOMIŁOŚĆ ?

Niezależnie od tego czy jesteśmy w partnerskiej relacji czy też nie, siebie umiłowywać zawsze warto! Tak często podświadomie oczekujemy by partner lub otoczenie dało nam miłość, uwagę, wsparcie, yyy masaż.. że zapominamy o tym, że same o siebie zadbać też możemy !

Często też jest tak, że pamiętamy ale w natłoku spraw i obowiązków codziennych dni ulatują, a praktyka, a wraz z nią my same, są odkładane na później.

Zapraszam Cię kochana na to by w pełni zadbać o siebie. Uhonorować i ukochać siebie.

Zanurzyć się w swoje ciało, emocje, myśli, swoją esencję.

Zapraszam Cię do wspólnego czasu w Kobiecym Kręgu z Medycyną Kakao, która otworzy Nasze Serca na głębokie połączenie się ze samą sobą.

☾ ☼ ☽ HARMONOGRAM WYDARZENIA ☾ ☼ ☽

s o b o t a

11:00 zakwaterowanie, osadzenie się w przestrzeni

12:00 krąg intencji otwierający spotkanie

14:00 obiad

15:00 wolna przestrzeń na wspólne bycie, medytację, spacer do lasu, kawusię itp

16:30 praktyki samo-miłości w Kręgu Kobiet - masaże, aromaterapia z olejkami doTerra

18:00 Ceremonia Kakao w Kręgu OGNISKO (jeśli pogoda pozwoli)

~ medytacja z instrumentami / taniec 5 rytmów / intuicyjny ruch

after tarot, pogaduszki, bycie

(nie jest przewidziana kolacja ze względu na Ceremonię Kakao - aż 60% zawartości Kakao to tłuszcze, jednak będą wystawione przekąski orzeszki, owoce itp dla głodnych :) po Ceremonii Kakao również będzie możliwość wrzucenia czegoś na ząb)

n i e d z i e l a

7:30 poranne ćwiczenia na zbalansowanie energii

~praktyka YANG ruch / czuła YIN YOGA

9:00 śniadanie

10:00 medytacja na łonie natury z instrumentami medytacyjnymi

11:00 Ceremonia Kakao w Kręgu

~warsztat kreatywności : malarstwo intuicyjne, rysunek, przestrzeń

14:00 obiad

15:00 Ceremonia Give Away

17:00 Krąg wdzięczności zamykający spotkanie

*harmonogram jest ramowy i godziny mogą ulec zmianie, w zależności jak popłyniemy :)

*obiady będą dla Was ugotowane, natomiast śniadania i kolacje przygotowujemy wspólnie jako praktykę współbycia :) nic nie musisz przywozić zaznacz tylko w zgłoszeniu na jakiej diecie jesteś (wegan, wegetarian, bezgluten itp )

❤ NAUKI KRĘGU ❤

- Krąg nie ma początku i końca,

- Kiedy wstępujemy do Kręgu – on nas wita, ale i uznaje za należących do niego

- Krąg jest zarówno błogosławieństwem, jak i odpowiedzialnością

- Jesteśmy odpowiedzialni za to, czego się uczymy, jak i za to, czym się dzielimy w Kręgu

- Jeśli kiedykolwiek siedziałaś ze Starszymi, wiesz że oni nigdy nie mówią w pośpiechu. Dlaczego? Ponieważ słowa raz wypowiedzianego, nie da się cofnąć

*Przekazane od Grandmother Susan Stanton

❤ MEDYCYNA KAKAO ❤

mówi się, że otwiera serce, powiada się że działa ekstatycznie na ciało. Fakty są takie, że zawiera w sobie teobrominę i kofeinę które to wykazują działanie pobudzające. Oprócz tego zawiera w sobie fosfor, potas, wapń, wiele wit B, całkiem spore pokłady żelaza, bardzo wysoką zawartość magnezu, także jest całkiem zdrowe ! Na poziomie Energii Kakao faktycznie działa na pole Serca, możemy poczuć jak się delikatnie rozszerza. Ekstatyczne działanie Kakao zawdzięczamy teobrominie, która rozjaśnia umysł, działa lekko pobudzająco, zwiększa również wydzielanie neuroprzekaźników serotoniny, adrenaliny i noradrenaliny.

Regularne stosowanie surowego Kakao może przyczynić się do poprawy samopoczucia oraz wzmocnienia ogólnej kondycji psychofizycznej.

❤ PRAKTYKI SAMO-MIŁOŚCI W KRĘGU ❤

podzielimy się w Kręgu swoimi praktykami ukochiwania siebie, następnie wspólnie oddamy się auto-masażowi, korzystając z olejków doTerra, każda z Sióstr będzie miała możliwość wybrania tego czego potrzebuje dla Siebie na tu i teraz. Oprócz tego przygotowana jeszcze jedna praktyka, która pozostaje tajemnicą aż do Kręgu <3

❤ TANIEC 5 RYTMÓW ❤

oficjalnie za prekursorkę uważa się Gabrielle Roth, a początki datuje na lata 70 XXw, warto wiedzieć, że taniec 5 rytmów ma swoje źródła w tańcu ekstatycznym, a tego początki sięgają samych początków ludzkości, gdzie przodkowie skakali wokół Ognia modląc się o deszcz. Szamani wprowadzali się w trans przeprowadzając Duchy przez mosty pomiędzy światami. Znane są tańce ekstatyczne z czasów starożytnych, które zapisały się na malarstwie czerwonofigurowym. Z czasem ludzie zaczęli się cywilizować i odchodzić od dzikiej skocznej natury. Teraz powracamy do korzeni.

Taniec 5 rytmów składa się z 5 części - flowing, staccotto, chaos, liryka, stillness.

Podczas tej praktyki skontaktujemy się z naszymi pierwiastkami yin i yang, oraz wypiszemy tańcem marzenia Duszy.

❤ Poranne ćwiczenia (YANG) ❤

autorski zestaw ćwiczeń pobudzających ciało, umysł i ducha do pracy o poranku.

Holistyczna apteczka pierwszej pomocy ruchowej. Ćwiczenia te są sposobem na zadbanie o całe nasze ciało i energię, tak aby móc cieszyć się zdrowiem, mobilnością, funkcjonalnością i radością z bycia w naszej cielesnej Świątyni Bogini. Pracujemy z oddechem i ciałem aby dodać sobie energii, obudzić się i się rozgrzać.

❤ Czuła YIN joga ❤

Po porannym rozruchu (w stylu YANG), przechodzimy w czułą sesje YIN jogi, która w pozwoli nam dać SOBIE PREZENT w postaci CZUŁOŚCI i MIŁOŚCI, honorując naszą kobiecość. Yin joga to łagodna i statyczna forma jogi, w której zostajemy dłużej w pozycjach, w uważności i obserwacji na to co w tu i teraz, na to co w NAS. Pozwalamy sobie na ODPUSZCZENIE i rozluźnienie, którego tak bardzo potrzebujemy, aby móc się zregenerować i napełnić. Sesję jogi połączymy z automasażem, uważnym dotykiem i stymulacją punktów akupunktury wyzwalających hormony szczęścia i wspomagających relaks.

❤ CEREMONIA GIVE AWAY ❤

“Give away w wielu tradycjach indiańskich oznacza oddawanie, darzenie, co lepiej określa istotę tej ceremonii aniżeli prezent lub podarunek.”

Przygotuj na tę Ceremonię podarek z Serca dla innej Siostry. Niech to nie będzie nic ze sklepu, niechaj będzie to rzecz znaleziona lub taka która dla Ciebie coś znaczy. Niechaj będzie to rękodzieło lub coś co sama stworzyłaś. Poczuj co chciałabyś ofiarować innej Siostrze, nie tylko w materii ale i w przestrzeni transcendentalnej. Znaleziony podarek ładnie zapakuj, niechaj ta Ceremonia otworzy nas na przyjmowanie piękna i obdarowywanie z Serca

❤ WARSZTAT KREATYWNOŚCI ❤

Wspólnie zanurzymy się w kolorach i teksturach. Stopimy się z doświadczeniem malarstw, rysunku i przestrzeni. Staniemy się na chwile kreacją samą w sobie, będziemy narzędziem w rękach Naszej Intuicji. Pozwólmy sobie tworzyć dla samego tworzenia. Pozwólmy sobie tworzyć by wnikać w siebie i by zrozumieć siebie bardziej. Gdy zakończymy proces, podzielimy się w Kręgu swoim doświadczeniem oraz zinterpretujemy swoje prace. Stworzone dzieło zabierzemy ze sobą by zawsze przypominała nam o tym wspaniałym wydarzeniu.

***

Ceremonię i Kręgi poprowadzi - Kala Pieśń Pełni, ćwiczenia ruchowe oraz praktyki automasażu - Jagoda move to love, jednakże nasze energie się przenikają więc będziecie pod opieka nas obydwu przez cały weekend.

☾ ☼ ☽ O NAS: ☾ ☼ ☽

Kala Dziwińska - Pieśń Pełni

prowadzona Mocą Syren i Wężowego Odrodzenia.

https://piesnpelni.wixsite.com/dziwinska

https://www.instagram.com/kala_dziwinska/

Prawnuczka Bronisławy leczącej pieśnią w Pełni.

Artystka, arteterapeutka, na szamańskiej ścieżce, poszukiwaczka prawdy o sobie i życiu.

Inicjowana do Trzymania Świętej Przestrzeni Kręgu przez Tannę Jakubowicz-Mount w 2020r.

Pasjonatka Astrologii i Sztuki. Łącze ze sobą wiedzę astrologiczną z psychologią i arteterapią. Fascynacja ludzkim umysłem, zachowaniami społecznymi oraz obserwacja natury i gwiazd doprowadziła mnie do miejsca gdzie śmiało mogę rzec - zajmuję się astroanalizą która to wspomaga człowieka na jego ścieżce rozwoju bazując na astrologii oraz psychologii.

Zajmuję się szeroko rozumianą arteterapią od muzykoterapii przez choreoterapię, po sztuki wizualne.

Pracuję z kartami, kryształami, świętą geometrią.

Praktykuję jogę, medytację oraz uważność.

Fascynuje mnie życie, człowiek, natura i kosmos. Tym pragnę was zarazić.

Moim darem dla świata jest ekspansja, którą rozumiem jako niekończący się rozwój świadomości.

Jestem autorką warsztatów obudź w sobie s-twórcę, gdzie pracujemy konkretnie z energią kreacji, tym czym jest, jak się manifestuje i co można z nią dalej zrobić.

Przyglądam się tańcu dwóch energii Yin i Yang, które przejawiają się w pojedynczej Istocie ale też w Dualnej Parze czy Kolektywie. Pomagam ludziom w zrozumieniu tych energii w nich samych, ale też w ich relacjach. Honorując swoje miejsce honorujesz mężczyznę obok Ciebie, i vice versa ;)

poznaj mnie w wideo >>

https://www.facebook.com/KalaDziwinska/videos/2772549772890739 OBFITOŚĆ TO STAN UMYSŁU

https://www.facebook.com/KalaDziwinska/videos/629785414972207 INTENCJA A AFIRMACJA

https://www.facebook.com/KalaDziwinska/videos/518726659572397 GŁOS EGO A GŁOS INTUICJI

GRUPA ASTROLOGICZNA

gdzie są nagrania wideo gdzie dzielę się tym co wiem i czuję względem astrologii i tego jak te siły oddziaływują na nas >> https://www.facebook.com/groups/871141780312852/

Jagoda @move_to_love - idę drogą serca.

https://www.instagram.com/move_to_love/

Propaguje samo-miłość, świadomość i powrót do naszego wnętrza.

Jestem pasjonatem odkrywania naszych możliwości fizycznych i subtelnych.

Bawię i leczę się ruchem, rozwijam świadomość naszych ciał i pracuję z energią poprzez między innymi praktyki Medycyny Chińskiej.

Jestem trenerem personalnym, instruktorem yin jogi, terapeutą badającym medycyny naturalne i alternatywne, zatapiam się w praktykach self care i szerzę informacje o dbaniu o siebie holistycznie. Pracuję z ruchem w wymiarze świadomości ciała, jogi, mobilności, chińskich ćwiczeń uzdrawiających i ruchu intuicyjnego.

Jestem odwiecznym uczniem życia i ruchu. Szkolę się w wielu przestrzeniach, w tym momencie zanurzając się w nurt movement i choreoterapii.

Pragnę dzielić się miłością do ruchu, który daje nam życie i pokazuję, że jest on pięknym narzędziem do wielowymiarowego rozwoju i że wcale nie musi być trudny, czy nudny.

Łączę wiele praktyk - zamiast dzielić i zamykać się w koncepcji.

Kocham tańczyć i pragnę przekazywać dalej iskrę radości z ruchu, świadomości, miłości i odkrywania swojego wewnętrznego i zewnętrznego celu.

Moim wewnętrznym wołaniem jest pomóc nam Ziemianom w odkrywaniu siebie samych, w powrocie do naszej prawdy i naszej głębi. Pragnę powrotu do miłości bezwarunkowej, życia w zgodzie z naturą, życia w zgodzie ze sobą.

Chcę jednoczyć nas, we wzajemnym tańcu, połączenia w nieskończoności!

∞ ❤ ∞ Informacje ∞ ❤ ∞

TEN WARSZTAT JEST DLA CIEBIE JEŚLI:

potrzebujesz zadbać o siebie

pragniesz spełnić czas w kobiecym gronie gdzie nie ma miejsca na krytykę i osądy

pragniesz poznać siebie bardziej

chcesz doświadczyć przepływu kreacji przez Ciebie

pragniesz pogłebić swoją relację z CIAŁEM i SERCEM

potrzebujesz poczuć się zaopiekowana i nakarmiona kobiecą energią

potrzebujesz chwili wytchnienia i bycia obecną w Tu i Teraz

Spotykamy się:

14-15 maj 2022

Śląsk (Katowice/Tychy) - dokładne miejsce spotkania zostanie podane osobom zainteresowanym

Inwestycja:

*early bird rezerwacja do 25.04 - 440 zł

*po 25.04 - 530 zł

>> -11% dla uczestniczek naszych wcześniejszych warsztatów <<

Cena zawiera: nocleg, pełne wyżywienie (2obiady, śniadanie, kolacja, desery, kawa i herbata), udział w warsztatach, wszelkie materiały potrzebne do wzięcia udziału w warsztatach i Ceremoniach.

proszę o informację na jakiej diecie jesteś w zgłoszeniu

jeśli masz wątpliwości odnośnie uczestnictwa? masz jakieś pytania? chcesz się dowiedzieć czegoś więcej ? jesteśmy dla Ciebie

jeśli przyjmujesz leki lub jesteś obecnie na terapii poinformuj nas o tym w zgłoszeniu.

>> ILOŚĆ MIEJSC OGRANICZONA ! << przewidujemy kameralną grupę tak abyśmy mogły głęboko i intymnie przeżyć ten weekend <3

ZAPISY

zgłoszenia w wiadomości prywatnej lub na adres mailowy piesnpelni@gmail.com

o rezerwacji miejsca decyduje wpłata zadatku 100 zł na nr konta podany w odpowiedzi prywatnej.

☾ ☼ ☽ D O Z O B A C Z E N I A W K R Ę G U ! ☾ ☼ ☽

Udostępnij to wydarzenie

bottom of page