top of page

pt., 08 wrz

|

Pewel Wielka

Moja Wenus edycja 2

astrologia ~ sztuka ~ szamanizm

Rejestracja jest zamknięta
Zobacz inne wydarzenia
Moja Wenus edycja 2
Moja Wenus edycja 2

Czas i lokalizacja

08 wrz 2023, 15:00 – 10 wrz 2023, 17:00

Pewel Wielka, Pewel Wielka, Polska

Goście

O wydarzeniu

Wyrusz w podróż w poszukiwaniu swojej wewnętrznej Bogini!

<3 otulona miłością w kobiecym kręgu <3 korzystając z astrologii, oraz własnej unikalnej twórczości <3 płynącej prosto z Serca <3 doświadczając praktyk szamańskich odkryj swoje wewnętrzne piękno

Druga edycja warsztatu MOJA WENUS  

oto jak było podczas pierwszej edycji : https://www.piesnpelni.pl/galeria-wydarze%C5%84...

Zobacz specjalne zaproszenie na event

https://piesnpelni-mojawenus.my.canva.site/moja-wenus

Jest to mój autorski warsztat do pracy z archetypami zodiaku, który zawiera w sobie wiedzę z zakresu astrologii, arteterapii oraz technik szamańskich.

Kochana Kobieto, jeśli pragniesz: ~ doświadczyć MOCY Kobiecego Kręgu ~ poczuć się jak Bogini ~ poznać bardziej siebie ~ odpocząć w malowniczych polskich górach ~ zadbać o siebie na poziomie fizycznym, duchowym, emocjonalnym ~ tworzyć sztukę wraz z kobietami, które podzielają Twoje pasje ~ poznać tajniki czytania kosmogramu ~ zagłębić się w swoją psychikę ~ doświadczyć podróży szamańskiej w medytacji i tańcu ~ doświadczyć Ceremonii Kakao

Ten warsztat jest dla Ciebie: ~ pragniesz połączenia ze swoją Kobiecością ~ chcesz poznać inne świadome siebie Kobiety ~ chcesz poczuć MOC KOBIECEGO KRĘGU ~ poszukujesz siebie ~ jesteś zainteresowana rozwojem duchowym i realizacją swojego potencjału ~ chcesz poznać czym jest astrologia i jak się obsługiwać tym narzędziem ~ chcesz przeżyć wewnętrzną transformację, która zostanie w Tobie już na zawsze ~ chcesz połączyć się z naturalnym cyklem ~ potrzebujesz wytchnienia od codzienności ~ pragniesz otworzyć się na swoją energię kreatywności i s-twórczości ~ czujesz silne połączenie z naturą i kosmosem, fazami księżyca... ~ chcesz dowiedzieć się na czym polega alchemia osobowości ~ po prostu chcesz dla SIEBIE JAK NAJLEPIEJ! ~ chcesz DOBRZE ZAINWESTOWAĆ w siebie ~ chcesz zadbać o siebie poprzez jogę i zdrową dietę ~ chcesz poczuć się dobrze ze sobą w towarzystwie innych kobiet i poczuć się połączona z aspektem YIN we Wszechświecie ~ chcesz zobaczyć swoje piękno, którego wcześniej nie widziałaś ~ pragniesz zaskoczyć się sobą dzięki profesjonalnej sesji fotograficznej

ILOŚĆ MIEJSC OGRANICZONA - dzięki czemu stworzymy intymną i kameralną przestrzeń gdzie KAŻDA Z UCZESTNICZEK zostanie obdarzona uwagą i opieką.

INFO Kiedy? 8-10 września 2023 Gdzie? Wojtaszówka PEWEL WIELKA Beskid Żywiecki

INWESTYCJA W SIEBIE Jest to inwestycja a nie wydatek, gdyż INWESTUJESZ w siebie, swój rozwój, dzięki czemu odżywiasz każdy aspekt życia, które tworzysz!

EARLY BIRD (do Pełni w Koziorożcu 3 lipca 2023) ~ 1070 zł

REGULAR (zapisy trwają do 27 sierpnia 2023) ~ 1250 zł

O rezerwacji świadczy wpłata zadatku - 350zł na nr konta podany w odpowiedzi na zgłoszenie.

Płatność można rozłożyć na raty of kors 0%  info o tym otrzymasz w odpowiedzi na zgłoszenie.

OFERTA SPECJALNA DLA CIEBIE I BLISKIEJ CI KOBIETY: Ty+Przyjaciółka >> obie otrzymujecie -11% od aktualnej ceny.

Cena zawiera udział we wszystkich aktywnościach (warsztat pracy z kosmogramem, warsztat malarstwa intuicyjnego,Ceremonia Kakao, kręgi kobiet, czytanie kart i więcej...), broszurę z zestawem ćwiczeń i podstawami astrologii, materiały plastyczne, zajęcia z jogi, profesjonalną sesję fotograficzną, pełne wegetariańskie lub wegańskie wyżywienie (o specjalnej diecie poinformuj w zgłoszeniu!), 2 noclegi w Wojtaszowce położonej na samym górskim szlaku.

więcej informacji o wydarzeniu: https://piesnpelni-mojawenus.my.canva.site/moja-wenus 

https://www.instagram.com/piesn_pelni/ https://youtu.be/3-kj-92DRqk https://youtu.be/PuGBMxmCA68

Zapisy https://www.interankiety.pl/f/v7GvaojE informacje i zapisy piesnpelni@gmail.com

Zapraszam z Serca Kala Dziwińska Pieśń Pełni Artystka, arteterapeutka, astrolożka, na szamańskiej ścieżce. Prawnuczka Bronisławy leczącej Pieśnią w Pełni. Aktywnie uczestniczy w tworzeniu kultury Kręgów w Polsce. Organizuje Ceremonie Pełni w Kobiecych Kręgach, a początki sięgają czasów studenckich. Na co dzień zajmuje się astrologią, sztuką oraz organizuje Ceremonie dla Kobiet. Łączy wiedzę Kosmosu - astrologię, z wiedzą Ziemi - szamanizm, wspierając na drodze ku Pełni życia, gdzie jest miejsce zarówno dla YIN jak i YANG, cienia i światła, nocy i dnia.

Udostępnij to wydarzenie

bottom of page