top of page

pt., 24 mar

|

Karpacz

~MOJA WENUS~

astrologia sztuka szamanizm

Rejestracja jest zamknięta
Zobacz inne wydarzenia
~MOJA WENUS~
~MOJA WENUS~

Czas i lokalizacja

24 mar 2023, 16:00 – 26 mar 2023, 17:00

Karpacz, Karpacz, Polska

O wydarzeniu

Kochana Kobieto <3 

       

Warsztat "Moja Wenus" jest moim autorskim projektem do którego Cię zapraszam. Opierając się na wiedzy astrologicznej, wiedzy z zakresu psychologii oraz arteterapii jak również sztuki stworzyłam unikalny proces transformacji podświadomości. Warsztat skupia się na pracy z kosmogramem, czyli potrzebna jest znajomość archetypów zodiaku, jakości planet, systemu astrologicznego, który poznasz razem ze mną. Otrzymasz podstawowe materiały do rozwijania umiejętności czytania kosmogramów oraz będziesz w stanie sama go zinterpretować po jakimś czasie, jeśli będziesz studiować :). Podczas naszego spotkania skupimy się głównie na planecie Wenus oraz relacjach jakie ona nawiązuje z innymi planetami, dzięki temu zrozumiesz jak przejawia się Twoja energia YIN, co ją wzmacnia, a co osłabia. Będziesz w stanie bardziej świadomie i uważnie kreować świat wokół siebie, ponieważ poznasz narzędzia jakimi władasz.

Ważną częścią podczas tego warsztatu jest uważność oraz obecność, dlatego podczas całego 3dniowego procesu będziemy praktykować różne szamańskie aktywności jak np Ceremonia Rappe czy też podróż z bębnem szamańskim by mieć czystość umysłu oraz otwartość na pojawiające się wizję i przepływ informacji.

Mam dla Ciebie specjalne zaproszenie, aby dowiedzieć się więcej kliknij w link gdzie znajdują się wszystkie informacje :)

https://piesnpelni-mojawenus.my.canva.site/

jeśli masz pytania skontaktuj się ze mną mailowo piesnpelni@gmail.com

z miłością

Pieśń Pełni

do zobaczenia w Kręgu<3 

Udostępnij to wydarzenie

bottom of page