top of page

wt., 08 lis

|

Tychy

KRĄG KOBIET PEŁNIA W BYKU

moja wartość siebie, a wartość, którą uznaję w świecie

Rejestracja jest zamknięta
Zobacz inne wydarzenia
KRĄG KOBIET PEŁNIA W BYKU
KRĄG KOBIET PEŁNIA W BYKU

Czas i lokalizacja

08 lis 2022, 18:00

Tychy, Tychy, Polska

O wydarzeniu

Kochane Kobiety

Zapraszam aby wspólnie celebrować Pełnię Księżyca w znaku Byka.

Ta Pełnia astrologicznie będzie BARDZO MOCNA i będzie poruszała tematy wartości naszego ciała, wartości pracy, pieniędzy, stanu posiadania, relacji z ciałem, z rozkoszą.

Do Pełni miesza się Uran - który oznacza nagłe gwałtowne zmiany, rewolucje i wizjonerstwo, Uran znajduje się w Byku, zatem będzie w opozycji do Słońca w znaku Skorpiona (każda Pełnia jest opozycją świateł w przeciwnych archetypach), który może wnieść nagłe zmiany, totalny nagły zbieg wydarzeń itp.

Cały czas jesteśmy na węzłach karmicznych na osi Byk/Skorpion, zatem tutaj będzie trzeba odpuścić pewne zależności i przywiązania, i stawić na samowystarczalność.

Na to wszystko dochodzi nam kwadratura Saturna w Wodniku do całej Pełni ! a co robi Saturn? ogranicza, ale też zatwierdza.

!! To co się wydarzy podczas tej Pełni będzie miało nieodwracalne skutki !!

Ja zapraszam Was kochane, abyśmy umocniły się w swojej KOBIECEJ MOCY podczas tego Kręgu. Kakao otworzy nasze Serca, połączymy się z esencją własnej Duszy dzięki prowadzonej dla Was medytacji.

Będą historie, będą emocje, będzie przestrzeń dla Ciebie, będą karty, praca z ciałem, ze sobą, będą intencje i żegnanie starego !

Inwestycja: 50-80zł jak czujesz :) Jeśli bardzo chcesz być a finanse są dla Ciebie obecnie problemem, napisz do mnie.

OBOWIĄZUJE REZERWACJA MIEJSC

zapraszam PIEŚŃ PEŁNI

Udostępnij to wydarzenie

bottom of page