top of page

czw., 08 gru

|

Tychy

Krąg Kobiet PEŁNIA W BLIŹNIĘTACH

prawda przesiana przez sito

Rejestracja jest zamknięta
Zobacz inne wydarzenia
Krąg Kobiet PEŁNIA W BLIŹNIĘTACH
Krąg Kobiet PEŁNIA W BLIŹNIĘTACH

Czas i lokalizacja

08 gru 2022, 18:00 – 09 gru 2022, 21:30

Tychy, Tychy, Polska

O wydarzeniu

Witajcie Kobiety

Zapraszam cieplutko do Kobiecego Kręgu z Ceremonią Spalania

PEŁNIA W BLIŹNIĘTACH Każda Pełnia jest opozycją świateł Słońca - świadomość oraz Księżyca - podświadomość. Najbliższa Pełnia rozgrywać się będzie na osi Strzelec-Bliźnięta. Co łączy oba te archetypy? Z pewnością zdobywanie wiedzy oraz głoszenie światopoglądów. Strzelec zna swoją prawdę, czasem ją narzuca, Bliźnięta szukają różnych informacji, nie koniecznie prawdziwych. Bliźnięta chcą komunikacji, rozmów, wymiany, Strzelec pragnie głosić swoją wolę, niekoniecznie słuchając tego co mają do powiedzenia inni. Bliźnięta mało co swojej prawdy mają, ale za to wiele informacji od różnych osób. Gdzieś pośrodku jest równowaga. Postarajmy się ją wspólnie odnaleźć. (UWAGA MÓWIĘ O ARCHETYPACH A NIE OSOBACH SPOD ZNAKU BLIŹNIĄT I STRZELCA)

Po burzliwym czasie sezonu Skorpiona, gdzie mogłyśmy zanurkować w krainę Cienia czas by PRAWDA o nas się ujawniła. W tych czeluściach (jeśli poddałyśmy się Skorpionicznym mrokom) odnaleźć można było naszą wewnętrzną prawdę.

Prawdę który każdy ma swoją własną (strzelec) należy przesiać przez sito i wymienić się z innymi (bliźnięta) tak byśmy nie odbiły się od agresji świata zewnętrznego. A czemu agresji? do Pełni miesza nam się Mars, który utworzy koniunkcję z Księżycem, co może sprawić że nasza prawda spotka się z krytyką i nie przyjęciem...

tyle o Pełni w skrócie, a jeśli interesuję Ciebie astrologia możesz zapisać się na mój newsletter gdzie możesz odebrać prezent z opisami znaków zodiaku oraz planet; raz w tygodniu wysyłam kosmiczny list z aktualnościami kosmicznymi służącemu Twojemu rozwojowi, często zadaję pytania, na które możesz sobie odpowiedzieć w ramach pracy wewnętrznej :) https://dashboard.mailerlite.com/.../72210628217931308/share

Ceremonia Spalania Podczas Kręgu zapraszam również na Ceremonię Spalania, jest to rytuał, który zaprasza wszystkie 4 żywioły i pozwala uwolnić się z negatywnych przekonań oraz przywiązań. Wykorzystajmy energię Pełni, dzięki ingerencji Marsa będzie dość sporo ognistej energii.

Moją intencją jest abyśmy wypaliły te przekonania w które kiedyś uwierzyłyśmy na swój temat i przetransformowały je w nowe świeże jakości.

zapisy PRIV lub mail piesnpelni@gmail.com

kameralna grupa max 6-7 kobiet

OBOWIĄZUJE REZERWACJA MIEJSC

miejsce spotkania podam zainteresowanym osobom w wiadomości zwrotnej

inwestycja: 53zł - 152 zł płacisz tyle ile czujesz zgodnie z Twoją wartością spotkania. !! jeśli pieniądze stoją teraz na przeszkodzie, a czujesz że potrzebujesz teraz doświadczyć takiej Ceremonii proszę odezwij się do mnie, postaramy się wspólnie znaleźć rozwiązanie :)

od zakończenia Ceremonii jestem dostępna dla Ciebie przez najbliższe 24h

Zapraszam z miłością i czułością Kala PIEŚŃ PEŁNI

Udostępnij to wydarzenie

bottom of page