top of page

czw., 18 kwi

|

Stróża

KOBIETY NA KSIĘŻYCU

Kundalini Tantra dla Kobiet Warsztat Astrologiczny

KOBIETY NA KSIĘŻYCU
KOBIETY NA KSIĘŻYCU

Czas i lokalizacja

18 kwi 2024, 16:00 – 21 kwi 2024, 16:00

Stróża, k, Stróża 113, 34-625 Dobra, Polska

O wydarzeniu

☾ Kobiety na Księżycu ☽ 18-21.04.2024 Wyspowa Dolina

Czy wiesz co oznacza parafraza

“Kobieta na Księżycu” ? To dawne określenie czasu kobiecej menstruacji. Od lat Księżyc i Kobiety były łączone, ze względu na swą cykliczność i zmienność oraz magiczną naturę. Masz o wiele więcej wspólnego z Księżycem, Planetami i Gwiazdami niż myślisz! Ciekawa? Przekonaj się sama!

Kochana Kobieto biorąc udział w warsztacie: 

✧ Poznasz narzędzie jakim jest astrologia, a dzięki specjalnie opracowanym przeze mnie materiałom, otrzymasz solidną bazę do samodzielnej praktyki. 

✧ Doświadczysz swojej PEŁNI w gronie innych Kobiet! TOTALNIE bez ocen, krytyki, zazdrości, bez doradzania i rywalizacji... Doświadczając uzdrawiającej MOCY KOBIECEGO KRĘGU. 

✧ Otworzysz się na kobiecą energię, dzięki czemu staniesz się MAGNESEM dla swoich marzeń. 

✧ Rozluźnisz swoje ciało i poczujesz jak wyraża się Twoja unikatowa ekspresja. 

✧ Otworzysz siebie na dotyk i sensualność w bezpiecznej Przestrzeni Kręgu. 

✧ Zrozumiesz fazy Księżyca i odkryjesz swój indywidualny cykl. 

✧ Zrozumiesz jaką MOC kryje Twój Kobiecy cykl. 

✧ Nauczysz się jak korzystać z energii Kosmosu co da Tobie łatwość w NAWIGACJI przez Życie. 

✧ Zrozumiesz czym jest energia Kundalinii i jak można pracować nad naturalnym, świadomym, uziemionym obudzeniem “Węża Kundalinii” 

✧ Poczujesz UZDRAWIAJĄCĄ MOC MANTR i praktyk JOGI, w której wcale nie chodzi tylko o rozciąganie ciała, a również rozciągnięciu percepcji i świadomości... 

✧ Otworzysz się na kreatywność, przepływ, flow... prosto z Serca. 

✧ Zobaczysz swoje wewnętrzne i zewnętrzne PIĘKNO, co umocni Twoje POCZUCIE WŁASNEJ WARTOŚCI, wyjedziesz naładowana i odżywiona! 

✧ Poznasz inne wspaniałe Kobiety, które myślą i czują podobnie jak Ty, co może zaowocować nowymi, wspierającymi relacjami! 

✧ ODKRYJESZ siebie na nowo, w wersji jakiej jeszcze siebie nie doświadczyłaś! 

✧ Twoje Życie już nigdy nie będzie takie jak wcześniej...

Zapisz się!

Co będzie się działo?

CZWARTEK 

Ceremonia w Kręgu Kobiet  

Medytacja z Mantrą

PIĄTEK 

Hatha Yoga i Yoga Kundalini 

Warsztat Księżycowy 

Warsztat malarstwa intuicyjnego 

Medytacja z Mantrą

SOBOTA 

Hatha Yoga i Yoga Kundalini 

Warsztat Księżycowy Warsztat 

Tantryczny z Kakao 

Sauna (dla chętnych)

NIEDZIELA 

Hatha Yoga i Yoga Kundalini 

Integracja doświadczeń w Kręgu Kobiet

Zapisz się!

Warsztat Księżycowy

Warsztat Księżycowy opierać się będzie na pracy z Twoim indywidualnym horoskopem. Nauczysz się podstaw astrologii dzięki specjalnie przeze mnie przygotowanym materiałom, które pomogą Tobie zbliżyć się do Gwiazd. Poruszymy również tematykę Kobiecej cykliczności i jak to się łączy z Księżycem i cyklem Kosmosu.  Warsztat ten składać się będzie z poszczególnych bloków tematycznych:

~ astrologia i astronomia wprowadzenie ;

~ planety, zodiak, horoskop(kosmogram);

~ fazy księżyca w znakach i Nakshatrach (jaka jest różnica kiedy księżyc jest przybywający i ubywający w konkretnym znaku itp);

~ pełnia i nów - znaczenie i jak to wykorzystać (rytuały);

~ cykl menstruacyjny i cykl księżycowy ;

~ praca indywidualna z horoskopem.  Nauczysz się podstaw astrologii, a dzięki tej umiejętności będziesz łatwiej nawigować swoim czasem ;) Wiedza ta pozwoli ci lepiej poznać nie tylko siebie ale też świat i obowiązujące w nim reguły. Dzięki temu warsztatowi zbliżysz się do Natury Kosmosu, swojej Natury i Natury Wszechrzeczy. Z większą miłością i troską będziesz odnosić się do siebie, zrozumiesz przede wszystkim swoją cykliczność. Przyjmiesz to że możesz być zarówno w Pełni jak i w Nowiu. Możesz być zmienna jak Księżyc, i nie jesteś wariatką, po prostu jesteś Kobietą! W czasie nadchodzących Pełni i Nowiów spojrzysz tylko na swój horoskop i będziesz wiedziała, jak np. dana Pełnia wpłynie bezpośrednio na Twój wzrost oraz który obszar Życia poruszy... Niesamowicie przydatna rzecz w praktyce manifestacji, w uzdrawianiu siebie, w zrozumieniu bliskich i przyjaciół.

Zapisz się!

Warsztat Tantryczny

Słowo „tantra” w istocie pochodzi od dwóch rdzeni sanskryckich, „tan” i „tra”. „Tan” oznacza ekspansję, a „tra” oznacza wyzwolenie. Tak więc, w połączeniu, „tantrę” można rozumieć jako oznaczającą poszerzenie świadomości i wyzwolenie z ograniczeń. W kontekście hinduizmu i buddyzmu tantra odnosi się do zestawu duchowych praktyk i rytuałów mających na celu osiągnięcie duchowego wzrostu i oświecenia. Tantra ma na celu poprowadzić ciało poprzez doświadczenie wyzwolenia, aby porzucić ograniczenia umysłu na temat tego kim jestem i co narzuciło mi społeczeństwo aby myśleć o sobie.  Na warsztacie wykorzystamy techniki oddechowe oraz ruch ciała jak i elementu jogi kundalini aby pobudzić przepływ energii (Prany) w ciele. Spotkamy się z doświadczeniem sensualnego automasażu ciała. Wszystko w zdrowych granicach dla Ciebie i grupy. Nie ma nakazu nagości, jednak jest na nią otwartość. Nikt nie będzie Ciebie dotykał bez Twojej zgody. Wszystko w kameralnej grupie Kobiet poszukujących tego samego co Ty. Stworzy to bezpieczną Przestrzeń swobodnej ekspresji. Po części praktycznej poruszymy swoim ciałem w rytm sensualnej muzyki aby oddać się ekstatycznemu tańcu, część ta będzie urozmaicona Nektarem Bogów czyli Ceremonialnym Kakao, które wprowadzi w nasze ciało i serce jeszcze więcej miękkości i przyjemności...  

Co otrzymasz dzięki tej praktyce? 

- głębokie połączenie ze sobą i swoim ciałem, 

- wyzwolenie z poczucia winy i wstydu, 

- otworzysz się na cieszenie się swoją sensualnością, 

- zbudujesz większe zaufanie do siebie, 

- poszerzysz percepcje postrzegania doświadczeń duchowych, 

- porzucisz ograniczające, patriarchalne postrzeganie swojego kobiecego ciała.

Zapisz się!

Praktyka Jogi i Mantry

Słowo Joga pochodzi z sanskrytu i oznacza "połączenie". Rozumiemy to jako połączenie ciała i umysłu, połączenie pierwiastka żeńskiego i męskiego, połączenie ze sobą i światem. Natomiast sanskrycki wyraz "mantra" pochodzi od dwóch słów "man" i "tra" - jedno już znasz ;) "Man" oznacza umysł, a "tra" wyzwolenie. Tak więc praktyka mantry pozwala przede wszystkim uwolnić umysł. Po praktyce jogi ciało i umysł jest w harmonii, dodając mantrę - odczuwasz wyzwolenie. Regularna praktyka jogi (w tym również mantry) reguluje pracę układu nerwowego, wzmacnia siłę woli, energetyzuje, relaksuje. Piękne ciało jest efektem ubocznym, natomiast i tak warto :)

Praktykując jogę nie tylko dbasz o ciało fizyczne, ale również o każde kolejne (no przecież, mamy ich więcej, o tym też dowiesz się co nieco na warsztacie ;) ). Odczujesz błogość i spokój. Wyciszenie i zrozumienie. Po praktyce umysł jest czysty i wtedy łatwiej USŁYSZEĆ SIEBIE. Dzięki praktyce którą przygotowałam dla Nas zadbamy o nasze ciałka, oddech i spokojne myśli. Zestaw będzie dopasowany do każdego i nie ma wymówek, że jest się za mało rozciągniętym! To na prawdę jest drugorzędne, najważniejsze jest abyś poczuła się stabilnie i komfortowo w każdej pozycji.

Praktykować będziemy HATHA jogę oraz jogę KUNDALINI.  Praktyka hatha jogi jest wstępem do głębszej pracy jaką jest joga kundalini. Kundalini jest energią życia, która płynie w każdej żywej Istocie. Oprócz pracy z ciałem poznasz i doświadczysz przepływu energii przez Czakry.

Zapisz się!

Krąg Kobiet

* KRĄG KOBIET TO BEZPIECZNA PRZESTRZEŃ W KTÓREJ MOŻESZ POCZUĆ AKCEPTACJĘ, ZROZUMIENIE, MIŁOŚĆ *

jesteś ważna jesteś widziana jesteś słyszana jesteś tą na którą czekałaś

Kobiecy Krąg jest świętą przestrzenią kobiet, a to oznacza, że każda kobieta jest usłyszana, widziana, każda z kobiet siedzących w kręgu ma równe prawa do wyrażenia siebie i podzielenia się sobą bez umniejszania sobie ani wywyższania siebie ponad innych.

W tej przestrzeni wszystko jest ważne, nie ma tematów tabu, mówimy z serca o tym czego doświadczamy i jak się z tym czujemy. Nie udzielamy sobie nawzajem rad, tylko słuchamy się wzajemnie z empatią. W Kręgu można bezpiecznie wyrazić emocje, otulić się w kobiecej esencji, troski i wsparcia. Tym samym nie ma miejsca na oceny czy krytykę, nie ma lepszych lub gorszych i to sprawia poczucie bezpieczeństwa.

W Kręgu jest przestrzeń na bycie w 100% sobą - bycie autentyczną, nieperfekcyjną.

Krąg NIE jest terapią. I warto to tutaj podkreślić, chociaż ma działanie terapeutyczne, uzdrawiające.

Dlaczego Krąg ma działanie uzdrawiające, terapeutyczne? Przede wszystkim poczucie wspólnoty oraz przynależności sprawia, że czujemy się bezpiecznie w swojej skórze, takie jakie jesteśmy. Krąg przyjmuje każdą emocję i każde trudne doświadczenie dzięki czemu AKCEPTUJEMY samych siebie, przyjmujemy zarówno dobre jak i słabe strony nas samych dzięki czemu kochamy siebie coraz bardziej i tą miłością możemy dzielić się ze światem.

Czytaj więcej o Kręgu tutaj.

 Warsztat malarstwa intuicyjnego 

Malarstwo nie jest tylko dla artystów, a już na pewno nie tylko dla osób które ukończyły plastyczne szkoły czy studia. Malarstwo jest dla wszystkich. Twórczość jest dla wszystkich. W malarstwie intuicyjnym nie ma zasad, jedyne zasady tworzysz Ty, lub nie - i tak jest nawet lepiej ;)

Otwórz się na przepływ! Malarstwo intuicyjne zaprasza do ekspresji! A słowo to pochodzi z łacińskiego “expressio” co oznacza dosłownie “wycisnąć coś”. Wyciśniemy z siebie pokłady twórczości, które tylko proszą się o uwolnienie.  Dzięki tej części warsztatu otworzysz siebie na siłę kreacji płynącej z twórczości. Otworzysz się na swoją wewnętrzną bogini Sztuki. A stworzone dzieło zabierzesz ze sobą do domu, abyś zawsze pamiętała o swojej wyjątkowości i sprawczości! My Kobiety jesteśmy stworzone aby otaczać się pięknem, aby tworzyć, płynąć w radości doświadczeń Życia. Warsztat będzie prowadzony w taki sposób że na PEWNO COŚ NAMALUJESZ. I gwarantuje ci, że zdziwisz się jak bardzo jesteś utalentowana ;)

Zapisz się!

Inwestycja w siebie 

Cena 4 dniowego warsztatu: 888 zł  

Cena zakwaterowania i wyżywienia: 825 zł 

Łączna kwota: 1713 zł (sprawdź ofertę specjalną poniżej)

Możliwa płatność w 2 lub 3 ratach! 

Kwota oraz termin płatności ustalamy indywidualnie zgodnie z Twoimi potrzebami i możliwościami :)

Zapisz się!

Cena warsztatu (888zł) obejmuje:

Warsztat Księżycowy

6 godzin pracy z astrologią. 

Gotowe materiały z którymi możesz studiować dalej sama. Materiały są moimi autorskimi opracowaniami i są skonstruowane w taki sposób, abyś łatwo przyswoiła wiedzę. Koszt odczytu horoskopu u mnie kosztuje w zależności jaki w widełkach 444-666zł Tutaj masz to w pakiecie, a co najlepsze już nie będziesz potrzebować doradców w tym temacie ;)

Warsztat Tantryczny i Kobiece Ceremonie

Nie ma nic piękniejszego od Kobiety, która poznała swoją MOC, no chyba że grupa Kobiet! Bądź jedną z Nich! Stań w pełni swojej Kobiecej Sensualności, bez zazdrości i rywalizacji, poczuj się Jednią. Takie Ceremonie kosztują u mnie w granicach 222-333 zł. Tutaj doświadczysz dwóch Ceremonii w Kręgu oraz jeden warsztat Tantryczny.  Normalnie Twoja inwestycja to przynajmniej 666 zł za same takie warsztaty.

Warsztat malarstwa intuicyjnego.

Otrzymasz wszystkie niezbędne materiały, takie jak płótno, farby, pędzle i inne akcesoria. A co najważniejsze zainspirujesz się na przyszłość co mam nadzieję zaowocuje w Tobie jako chęć do własnej eksploracji sztuki. Warsztaty takie kosztują ok 300zł

Warsztaty Jogowe i Mantrowe

Wyjedziesz odżywiona, zadbana, wypoczęta, z nową wiedzą i nowo nabytymi praktykami, które będziesz mogła kontynuować sama w domu. Podczas wyjazdu mamy 3 sesje 1,5godz jogi + 2 x 1godz mantry. Co daje łącznie  9,5 godz. zajęć, za które normalnie zapłaciłabyś w granicach 400-500zł.

Zapisz się!

Oferta specjalna!

Dla Ciebie i bliskiej Tobie Kobiety, Siostry, Przyjaciółki... 

Przy wspólnej rezerwacji obie otrzymujecie zniżkę na warsztat -10% 

Każda z Was wtedy zapłaci zamiast 888 zł   799 zł ! 

Koszt zakwaterowania i wyżywienia nie podlega promocji.

Zapisz się!

więcej informacji: https://piesn-pelni-wntifs.mailerpage.io/

Udostępnij to wydarzenie

bottom of page