top of page

sob., 23 kwi

|

Tychy

ღ obudź w sobie S-Twórcę ღ

• Krąg Kobiet • Ceremonia Kakao • warsztat kreatywności •

Rejestracja jest zamknięta
Zobacz inne wydarzenia
ღ obudź w sobie S-Twórcę ღ
ღ obudź w sobie S-Twórcę ღ

Czas i lokalizacja

23 kwi 2022, 15:00 – 19:30

Tychy, Tychy, Polska

O wydarzeniu

☾ ☼ ☽ Witajcie Kochane Siostry ! ☾ ☼ ☽ Kobiety S-Twórcze i Twórcze Pragnę zaprosić Was do wspólnego bycia w Kręgu, do zanurzenia się w Medycynie Kakao, do zanurzenia się w sobie, swojej intuicji, swojej M E D I C I N E.

Twórczość w połączeniu z Medycyną Kakao otwiera nas na kontakt ze swoją wewnętrzną esencją. Możemy łatwiej wejść w siebie, jesteśmy bardziej skupieni. Dzięki medytacji której doświadczymy w trakcie Ceremonii będziemy w jeszcze większym połączeniu i przepływie. Stańmy się Medium w rękach Wyższej Jaźni.

JEŚLI NIGDY NIE MALOWAŁAŚ LUB NIE TWORZYŁAŚ NIE PRZEJMUJ SIĘ WYSTARCZY ŻE WYRAZISZ CHĘĆ BYCIA I OTWARCIE SIĘ NA SAMĄ SIEBIE I SWÓJ POTENCJAŁ !

Woła cię do tworzenia ? Zapraszam W Kręgu nie ma miejsca na oceny czy krytykę, wszystkie jesteśmy RÓWNE i wszystkie bierzemy odpowiedzialność za siebie i swoje doświadczenie, w którym jesteśmy RAZEM. ☾ ☼ ☽ Spotkanie otworzymy Kręgiem, wspólnie pobłogosławimy Medycynę Kakao i każda ze swoją intencją zanurzy się w Duchu tej Rośliny. Wspólnie oddamy się Medytacji przy dźwięku mis i bębna szamańskiego, dzięki czemu dostroimy się do swojego wewnętrznego głosu. Z otwartym Sercem i Umysłem popłyniemy z nurtem twórczości ! Na koniec wspólnie podzielimy się w Kręgu doświadczeniem i odnajdziemy zapisane głosy intuicji i podświadomości w pracach artystycznych.

Zapraszam z S E R C A !

https://www.facebook.com/KalaDziwinska/videos/1145852239487043 << krótka zajawka

☾ ☼ ☽ ✶ Jak się przygotować? - wygodne ubrania, które mogą się ewentualnie ubrudzić farbą - ciepłe skarpety lub kapcie - I N T E N C J A <pobądź ze sobą i poczuj dlaczego chcesz tu być, jaka jest Twoja intencja?> - przedmiot MOCY - jeśli czujesz weź ze sobą, będzie towarzyszył Twojej przemianie. - buteleczka wody

✶ Informacje: ✶ - spotykamy się 24 kwietnia o godz 15:00 - TYCHY - dokładne miejsce spotkania podam zainteresowanym osobom - cena zawiera udział w Ceremonii Kakao + warsztat kreatywności + wszystkie niezbędne materiały

✶ Zapisy: ✶ - mailowo piesnpelni@gmail.com - wiadomość prywatna do Kala Dziwińska Pieśń Pełni

✶ Inwestycja: ✶ >>125 zł<<

cena zawiera udział w warsztacie oraz wszystkie niezbędne kreatywne materiały + udział w Ceremoni Kakao w tym kakao wiadomo :) - o rezerwacji miejsca świadczy zadatek w wysokości 50 zł, wpłacony na nr konta podany w odpowiedzi na zgłoszenie.

! dla uczestniczek moich wcześniejszych Warsztatów i Kręgów -11 % ! >> ilość miejsc ograniczona << ☾ ☼ ☽

♡ D O   Z O B A C Z E N I A   W   K R Ę G U ♡

Udostępnij to wydarzenie

bottom of page