top of page

niedz., 06 lut

|

Katowice

ღ Ceremonia Kakao w Kręgu Kobiet ღ

• malarstwo intuicyjne •

Rejestracja jest zamknięta
Zobacz inne wydarzenia
ღ Ceremonia Kakao w Kręgu Kobiet ღ
ღ Ceremonia Kakao w Kręgu Kobiet ღ

Czas i lokalizacja

06 lut 2022, 13:00 – 17:00

Katowice, Kościuszki 18, 40-049 Katowice, Polska

Goście

O wydarzeniu

☾ ☼ ☽ Witajcie Kochane Siostry ! ☾ ☼ ☽ Kobiety S-Twórcze i Twórcze

Pragnę zaprosić Was do wspólnego bycia w Kręgu, do zanurzenia się w Medycynie Kakao, do zanurzenia się w sobie, swojej intuicji, swojej M E D I C I N E.

1 lutego będzie miał miejsce nów w Wodniku, który to zapoczątkuje nowy cykl księżycowy pod hasłem WOLNOŚCI. Energia w miesiącu Wodnika zdecydowanie otwiera nas na nowe perspektywy i wspiera nasz rozwój.

Malarstwo w połączeniu z Medycyną Kakao otwiera nas na kontakt ze swoją wewnętrzną esencją. Możemy łatwiej wejść w siebie, jesteśmy bardziej skupieni. Dzięki medytacji której doświadczymy w trakcie Ceremonii będziemy w jeszcze większym połączeniu i przepływie. Stańmy się Medium w rękach Wyższej Jaźni.

JEŚLI NIGDY NIE MALOWAŁAŚ LUB NIE TWORZYŁAŚ NIE PRZEJMUJ SIĘ WYSTARCZY ŻE WYRAZISZ CHĘĆ BYCIA I OTWARCIE SIĘ NA SAMĄ SIEBIE I SWÓJ POTENCJAŁ !

Woła cię do tworzenia ? Zapraszam W Kręgu nie ma miejsca na oceny czy krytykę, wszystkie jesteśmy RÓWNE i wszystkie bierzemy odpowiedzialność za siebie i swoje doświadczenie, w którym jesteśmy RAZEM.

☾ ☼ ☽ Spotkanie otworzymy Kręgiem, wspólnie pobłogosławimy Medycynę Kakao i każda ze swoją intencją zanurzy się w Duchu tej Rośliny. Wspólnie oddamy się Medytacji przy dźwięku mis i bębna szamańskiego, dzięki czemu dostroimy się do swojego wewnętrznego głosu. Z otwartym Sercem i Umysłem popłyniemy z nurtem twórczości ! Na koniec wspólnie podzielimy się w Kręgu doświadczeniem i odnajdziemy zapisane głosy intuicji i podświadomości w pracach artystycznych. Zapraszam z S E R C A ! ☾ ☼ ☽

✶ Jak się przygotować? - wygodne ubrania, które mogą się ewentualnie ubrudzić farbą - ciepłe skarpety lub kapcie - I N T E N C J A <pobądź ze sobą i poczuj dlaczego chcesz tu być, jaka jest Twoja intencja?> - przedmiot MOCY - jeśli czujesz weź ze sobą, będzie towarzyszył Twojej przemianie. - buteleczka wody

✶ Informacje: ✶ - spotykamy się 6 lutego o godz 13:00 - w Sercem i Łonem - KATOWICE - cena zawiera udział w Ceremonii Kakao + warsztat malarstwa intuicyjnego + wszystkie niezbędne materiały ✶ Inwestycja: ✶ - early bird - do 29.01 - 99 zł - od 30.01 - 120 zł - w dniu wydarzenia - 150 zł - o rezerwacji miejsca świadczy zadatek w wysokości 50 zł, wpłacony na nr konta podany w odpowiedzi na zgłoszenie. ! dla uczestniczek moich wcześniejszych Warsztatów i Kręgów -10% ! >> ilość miejsc ograniczona << ☾ ☼ ☽

Udostępnij to wydarzenie

bottom of page