top of page

pon., 25 mar

|

Tychy

CEREMONIA PEŁNI KSIĘŻYCA

warsztat pracy z czakrą podstawy MOOLADHARA

Rejestracja jest zamknięta
Zobacz inne wydarzenia
CEREMONIA PEŁNI KSIĘŻYCA
CEREMONIA PEŁNI KSIĘŻYCA

Czas i lokalizacja

25 mar 2024, 17:30 – 21:30

Tychy, Tychy, Polska

O wydarzeniu

Witajcie kochane ! 25.03 zapraszam na Ceremonię Pełni na osi Gwiazdozbiorów Panna - Ryby > zgodnie z Zodiakiem Gwiezdnym

Popracujemy z czakrą podstawy w praktykach tantry i nie tylko ;) Pełnia w Gwiazdozbiorze Panny zaprasza nas do ucieleśnienia i uziemienia marzeń. Podstawą aby Twoje wizje odzwierciedlały się w Życiu jest zbalansowana czakra podstawy Muladhara (Mooladhara).

Niechaj płynie co ma płynąć w rybim flow, jednak dobrze będzie uziemić nasze marzenia!

W planie Ceremonii i warsztatu: ~ dzielenie w Kręgu ~ medytacja ~ tantra dla kobiet - czakra podstawy ~ praktyki oddechowe ~ praktyki ruchowe ~ otwieranie gardła poprzez śpiew ~ wglądy z kart ❤❤❤

Zapraszam do zapisów! 25.03 poniedziałek 17:30-21:00/21:30 TYCHY Inwestycja w siebie: 222-333zl (tyle ile czujesz/możesz w zakresie tej kwoty) Rezerwacje BLIK 500624130 kwota 80 zł zadatek. dokładne miejsce spotkania podam zainteresowanym na PRIV obowiązuje rezerwacja miejsc.

❤ Czakra podstawy MOOLADHARA ❤ Odpowiada za poczucie bezpieczeństwa, potrzebę przetrwania, osobiste rytuały, nawyki, poczucie przynależności, lojalność, stabilność, stanowczość. Poczucie uziemienia-jestem na swoim miejscu. „Tu gdzie jestem jest dla mnie najlepsze na teraz” Czakra podstawy jest również związana z finansami i zasobami. Czakra podstawy mówi o uziemieniu ducha w ciele. Na ile czujemy się dobrze w swoim ciele? Na ile kochamy swoje ciało? Czy czujemy się dobrze z takim ciałem jakie mamy w tym wcieleniu? Czy w ciele jest siła i moc? Czy możemy oprzeć się w swoim ciele? Wszelakiego rodzaju kompleksy świadome i nieświadome (porównywanie się) biorą się z blokad w czakrze podstawy. Niesie lekcje o świecie fizycznym. Łączy się ze zmysłem węchu. Żywioł: Ziemia. Blokady czakry podstawy: strach, poczucie zagrożenia, brak przynależności, problemy z funkcjami wydalania (fizyczne i energetyczne). Opór fizyczny i mentalny. Zbyt mocne trzymanie się struktur. Brak akceptacji ciała. Problemy finansowe. Stany depresyjne. Depresja. Problemy z bólami krzyża.

❤Na warsztacie odszukamy punkt fizyczny gdzie znajduje się czakra podstawy oraz będziemy praktykować z oddechem i wizualizacją aby aktywować tam energię i rozpalić ogień w naszej podstawie oraz zapuścić korzenie do ziemi. Tematy jakie poruszymy będą dotyczyły naszego ciała, naszego poczucia siebie tutaj na Ziemi, materializacji marzeń oraz umiejętności zapuszczania korzenia bez trzymania się tego co już nie służy.

Od was będzie zależało jak głęboko wejdziemy w instynkty i ucieleśnienie. ❤ niech się dzieje. Aho

z miłością Kala Dziwińska Pieśń Pełni artystka, astrolożka, arteterapeutka, na szamańskiej ścieżce, joginka, alchemiczka, poszukiwaczka prawdy o sobie i Życiu, kochanka Życia. Ucieleśniona JAM JEST Moim darem dla Ziemi jest ekspansja. Niosę medycynę Ziemi i Gwiazd. Tworzę swój unikalny sposób pracy poprzez eksperymenty i łączenie różnych ścieżek, które i tak prowadzą w Jedno miejsce.

Doświadcz SIEBIE ze MNĄ.

Udostępnij to wydarzenie

bottom of page