top of page

sob., 24 lut

|

Tychy

CEREMONIA PEŁNI KSIĘŻYCA

Ceremonia Ukoronowania Bogini

Rejestracja jest zamknięta
Zobacz inne wydarzenia
CEREMONIA PEŁNI KSIĘŻYCA
CEREMONIA PEŁNI KSIĘŻYCA

Czas i lokalizacja

24 lut 2024, 17:00 – 21:00

Tychy, Tychy, Polska

Goście

O wydarzeniu

Kochane Kobiety

Zapraszam na kolejną Ceremonię Pełni Księżyca ze specjalną dedykacją dla każdej Bogini.

Ceremonia ukoronowania Bogini będzie dosłownym ukoronowaniem Ciebie, Twojej Ścieżki i objęcia wewnętrznego Tronu które jest w Twoim Sercu.

Zgodnie z rozmieszczeniem Ciał Niebieskich na Gwiazdozbiorach Pełnia ta przypada na Gwiazdozbiór królewskiego Lwa, zatem lwie tematy jak radość życia, zadowolenie z siebie, obejmowanie swojego wewnętrznego królestwa, autentyczna ekspresja, swoboda i kreacja będą tematami przewodnimi spotkania.

Na Ceremonii doświadczysz: ~ ukoronowania Siebie i swojego Życia, ~ uzdrawiającej Mocy Kobiecego Kręgu, ~ spotkania z Kierunkami i Duchami Opiekuńczymi na Szamańskim Kole Życia, ~ praktyk oddechowych budzących energię Kreacji, ~ potężnej mocy Mantry, ~ miłości, wsparcia, akceptacji, motywacji, ~ transformacji przekonań na temat siebie i życia, ~ poruszenia energii Kundalini dzięki własnej praktyce, ~ wglądów z Kart, ~ i tego czego nie umiem przewidzieć, a na pewno się stanie :)

Dla Kogo? > dla Kobiet gotowych na zmianę, > dla Kobiet pragnących poruszyć swoją wewnętrzną energią i poczuć namacalnie jak płynie przez ciało energia Życia, czyli Kundalinii, > dla Kobiet pragnących przyjrzeć się wyżej wymienionym tematom w swoim Życiu oraz ukoronować swoją ścieżkę Życia, > dla Kobiet pragnących doświadczyć Siostrzeństwa w Kręgu.

OBOWIĄZUJE REZERWACJA Z ZADATKIEM ZA MIEJSCE - 80 zł ilość miejsc ograniczona (8-9miejsc), dzięki czemu każda kobieta ma wystarczająco czasu dla siebie i swojego doświadczenia... Stawiam przede wszystkim na jakość i intymność spotkań.

KIEDY? 24.02.2024 sobota godz.: 17-21/21:30 (4-4,5godz) Dokładne miejsce spotkania podam w wiadomości prywatnej zainteresowanym Kobietom.

INWESTYCJA w Siebie: 222zł - 333zł >> tyle ile czujesz/możesz w zakresie tej kwoty. REZERWACJE I ZAPISY priv lub mail piesnpelni@gmail.com

CO ZABRAC ? > intencję.

Zapraszam z miłością i wdzięcznością <3

Kala Dziwińska - Pieśń Pełni artystka, astrolożka, joginka, na szamańskiej ścieżce. Niosę MEDYCYNĘ ZIEMI I GWIAZD. Moim darem dla świata jest ekspansja i głęboka transformacja. Z wykształcenia malarka i arte-terapeutka. Inicjowana do Trzymania świętej Przestrzeni Kręgu przez Starszyznę. Inicjowana do ścieżki Szamańskiej. Obecnie realizuje kurs nauczycielski Kundalini Jogi i Tantry.

Udostępnij to wydarzenie

bottom of page