top of page

niedz., 19 gru

|

Wrocław

Ceremonia Kakao w Kręgu Kobiet

• malarstwo intuicyjne •

Rejestracja jest zamknięta
Zobacz inne wydarzenia
 Ceremonia Kakao w Kręgu Kobiet
 Ceremonia Kakao w Kręgu Kobiet

Czas i lokalizacja

19 gru 2021, 13:00 – 17:00

Wrocław, Tęczowa 57, 53-601 Wrocław, Polska

O wydarzeniu

☾ ☼ ☽ Witajcie Kobiety Mocy ! ☾ ☼ ☽

Kobiety S-twórcze i Twórcze ! Zapraszam Was cieplutko na przedświąteczne spotkanie w kreatywnym Kręgu :) Tego dnia przypada nam Pełnia w Bliźniętach, które są archetypem kreatywności, rozmów, zabawy, dociekania informacji ! W Słońcu będzie znajdował się Strzelec, który pragnie rozwoju i ekspansji, pragnie spełniać marzenia i się puścić w wir życia ! Wspaniała kombinacja by wspólnie oddać się energii twórczej !

Spotkanie zaczniemy Kręgiem i Medytacją prowadzoną, następnie spotkamy się z Medycyną Kakao, która pięknie otworzy nasze Serca i połączy z Źródłem Kreacji której oddamy się wspólnie. Ceremonia będzie zawierała w sobie elementy choreoterapii i arteterapii. Możesz przyjść z konkretną intencją UZDROWIENIA i wspólnie w grupie doświadczyć przejścia na kolejny poziom ewolucji swojej Duszy.

☾ ☼ ☽

Co możesz osiągnąć dzięki uczestnictwu ? Oprócz wspaniałego czasu w kobiecym gronie i wzajemnej inspiracji, warsztat niesie ze sobą praktykę z otwieraniem czakry gardła i splotu słonecznego. Wszelkie przekonania typu "ja nie potrafię" "to nie dla mnie" "nie jestem artystką" "nie mam talentu" mogą odejść w zapomnienie. Co wnosi w Twoje życie otwarcie czakry gardła? przede wszystkim WOLNOŚĆ w WYRAŻANIU WŁASNEGO ZDANIA.

Na tym warsztacie zagłębimy się w siebie, w swoją intuicję, swoje ciało, zmysły, odczucia. Będzie praca w grupie, będzie praca z ciałem, będzie kreacja, kakao i kobieca MOC ! Będziesz z nami ?

JEŚLI NIGDY NIE MALOWAŁAŚ LUB NIE TWORZYŁAŚ NIE PRZEJMUJ SIĘ WYSTARCZY ŻE WYRAZISZ CHĘĆ BYCIA I OTWARCIE SIĘ NA SAMĄ SIEBIE I SWÓJ POTENCJAŁ !

✶ Informacje: ✶ Spotykamy się w Drzewie Życia - Wrocław Kiedy? 19.12.2021 godz. 13:00-16:30 Wszelkie materiały do tworzenia dostępne na miejscu. Jeśli masz swoje materiały plastyczne i chcesz ich użyć, weź ze sobą. Ubierz się w ciuchy, które ewentualnie możesz ubrudzić, lub weź ze sobą na przebranie :) Weź swój przedmiot mocy oraz uśmiech :)

✶Inwestycja: ✶ 90 zł - do 17.12 120zł - 18.12 i w dniu wydarzenia cena zawiera materiały + kakao + warsztat

✶ Rezerwacja miejsc ✶ - zadatek 50 zł na nr konta podany w odpowiedzi na zgłoszenie w wiadomości prywatnej.

Udostępnij to wydarzenie

bottom of page