top of page

niedz., 07 maj

|

Wrocław

CELEBRACJA KOBIECOŚCI • Pełnia w Skorpionie

• krąg kobiet • taniec • malarstwo • ceremonia kakao •

Rejestracja jest zamknięta
Zobacz inne wydarzenia
CELEBRACJA KOBIECOŚCI • Pełnia w Skorpionie
CELEBRACJA KOBIECOŚCI • Pełnia w Skorpionie

Czas i lokalizacja

07 maj 2023, 10:00 – 18:00

Wrocław, Oławska 27, 50-123 Wrocław, Polska

Goście

O wydarzeniu

ღ Kochane Kobiety ღ Zapraszamy serdecznie na spotkanie SIEBIE i dzień poświęcony CELEBROWANIU swojej kobiecości.

Będziemy zanurzać się w SIEBIE poprzez techniki medytacyjne, techniki pracy z głosem, ruchem, tańcem i dotykiem. Stworzymy swój własny intuicyjny obraz YONI, który każda z Nas zabierze ze sobą do domu.

Będziemy tuż po Pełni Księżyca w znaku Skorpiona, archetypu który utożsamia sek*sualność, głębię emocji, tajemnicę i mistycyzm. Skorpion należy do trygonu INTUICJI zatem dzień ten będzie idealny do zanurkowania w siebie i swoje głebiny, czasem mroczne.. Jednak stając oko w oko z tym co stłumione i ukryte dostrzegamy opozycyjną moc płynącą z tego miejsca!

Wiele z nas Kobiet, żyjących w patriarchalnym świecie zostało zranionych, odsuniętych od swojego ciała, swojej emocjonalności, sensualności, seksualności i w tym kreatywności - bo ona płynie z ŁONA!

Łono nie jest miejscem taboo, nie jest miejscem wstydu, jak wielu mogło do tej pory to postrzegać - ale jest miejscem gdzie TWORZY SIĘ ŻYCIE i jest naszą, przeogromną kobiecą MOCĄ - s-twarzania.

Tworzymy -życie- nie tylko zachodząc w ciążę, czy wypełniając pewne role w społeczeństwie… Tworzymy każdego dnia, w każdym TERAZ - kiedy podejmujemy się działań, lub kiedy wstrzymujemy działania i pozwalamy sobie być z naszymi emocjami, uczuciami, które nadają naszym myślom MOC KREACJI.

ღINTENCJĄ TEGO WARSZTATU JESTღ *Zbudowanie siostrzanej mocy wsparcia, dając nam nawzajem możliwość zobaczenia i usłyszenia siebie w prawdzie, siedząc w kręgu *Dać Tobie przestrzeń na spowolnienie i pobycie ze swoją kobiecością, zanurzając się w ASPEKT YIN *Otworzenie się na przyjmowanie życia, pełni siebie i obfitości płynącej z kobiecej radości i wrażliwości *Przybliżenie Ciebie do Twojego Serca i Łona, oraz pobudzenie energii seksualnej *Otworzenie się na doświadczanie życia przez zmysły, bez poczucia winy *Zwiększanie świadomości swojego ciała i twoich potrzeb - poprzez ruch, taniec, samo-dotyk oraz techniki medytacyjne *Stworzenie przestrzeni do uwolnienia Twojego głosu, który jest połączony z łonem i który jest ważny i potrzebny dla Nas i całego świata *Uświadomienie Nam, że każda z nas jest utalentowana, może tworzyć i malować - dla samej radości tworzenia, bez potrzeby bycia produktywną

Ღ TEN WARSZTAT JEST DLA CIEBIE jeśli… *rezonują z Tobą powyższe intencje *pragniesz wzmocnić i odżywić swoją kobiecość *chcesz zaznać medycyny kręgu *chcesz uwolnić swój potencjał i przepływ życiowej energii w Sobie *chcesz otworzyć się na przepływ *pragniesz uzdrowienia relacji ze swoją żeńską częścią *pragniesz połączenia ze swoim Źródłem Kreacji

Ღ DOŁĄCZ DO NAS - ku celebracji kobiecości, ku uzdrowieniu całej ludzkości… Bo to co robisz dla siebie, nie wpływa tylko na Ciebie… 

ღHARMONOGRAMღ 10:00 Otwarcie przestrzeni ~ Ceremonia Kakao ~ INTENCJE 11:00 Praktyka otwieranie gardła - praca z głosem ze wsparciem instrumentów (shruti box, bęben szamański) 12:30 Taniec ucieleśnionej kobiecości, ku ukochaniu swojego ciała 14:00-15:00 - PRZERWA - wspólne biesiadowanie, bądź chwila na wyciszenie i uziemienie 15:30 - Medytacja z wizualizacją 16:00 - Malarstwo intuicyjne 17:15 - Krąg zamykający, zamknięcie przestrzeni

★Ceremonia Cacao - Kakao Ceremonialne otworzy nasze zmysły i Serca, dzięki temu będzie nam jeszcze łatwiej wejść w stan połączenia z Sercem, naszym głosem i Łonem i uwolnić ciało w ekstatycznym tańcu.

★Praktyka otwierania głosu - będziemy uwalniać głos i mantrować, poświęcając uwagę naszym trzewiom, przeponom głosowym i mięśniom dna miednicy. Pochylamy się w stronę naszego łona, które jest zarówno fizycznie (poprzez nerw błędny) i energetycznie połączone z gardłem i naszą możliwością wyrażania siebie w świecie. Yoni i gardło działają podobnie – energia wchodzi przez nie w nasze ciało, a następnie tą samą drogą, po odżywieniu nas, jest wypuszczana. Rozluźniając szczęki, uwalniając gardło, dajemy naszej miednicy szansę się rozluźnić a energii płynąć swobodniej.

★Taniec ucieleśnionej kobiecości - praktyka świadomego ruchu przy dźwiękach specjalnie dobranej muzyki, poświęcona otwieraniu przestrzeni bioder, kręgosłupa i rozluźnianiu napięc w całym ciele. Będziemy poruszać naszymi biodrami, wibrując ciałem prowadząc do uwolnienia blokad energetycznych i fizycznych, aby energia w każdej czakrze mogła zostać poruszona, a energia seksualna uwolniona. Poruszymy naszym oddechem, krwią i limfą i każdą kończyną, dając sobie WYTCHNIENIE i możliwość EKSPRESJI. Bez ocen, bez wymagań, bez celów - po prostu, z miłości, czułości i ukochania samej siebie. Zakończymy praktykami automasażu, dotyku i relaksacji.

★ Malarstwo intuicyjne - nie ma znaczenia czy kiedyś malowałaś czy też nie, zapraszaMY Ciebie do zanurzenia się w intuicyjną kreatywność płynącą prosto z Serca. Poczuj jakie kolory Ciebie wołają, kształty, ruchy… Tekstura, płynność pędzla, dotyk płótna, zapach farb.. Smakuj tej chwili wszystkimi zmysłami i zobacz co wypłynie z Ciebie. Bez ocen, bez krytyki wspólnie z innymi Kobietami zanurz się w świat kolorów i symboli. S-Tworzone dzieło zabierzesz ze sobą do domu, które będzie Ciebie zawsze energetycznie wspierać.

❁ENERGIA SEK*SUALNA - to energia ŻYCIA, Twój potencjał i zdolność do kreowania i bycia twórczym. To najsilniejsza uzdrawiająca i odżywiająca energia, płynąca z czakry sakralnej. Pozwala ona nam POCZUĆ to co wymaga uzdrowienia i naszej miłości, pomaga ona nam UWALNIAĆ swój KREATYWNY i ŻYCIOWY POTENCJAŁ. Zdrowy przepływ energii seksualnej wpływa na naszą możliwość nie tylko TWORZENIA, ale też PRZYJMOWANIA życia. Zależą od niej nasze zdrowie fizyczne, zdrowie psychiczne, zdrowie naszych RELACJI, doświadczanie radości i przyjemności oraz nasz dobrostan materialny i finansowy. Blokuje jej przepływ poczucie WSTYDU, odrzucanie części siebie i brak wyrażania swoich potrzeb i swojej prawdy. Dopiero kiedy staniemy w akceptacji i miłości do siebie, możemy w pełni doświadczać jej w relacjach partnerskich.

ᲦᲦᲦ

•GDZIE I KIEDY?• Niedziela 07.05.2023 10:00-18:00 Narayan Kundalini Joga Oławska 27 50-123 Wrocław

•INWESTYCJA• 350 Early birds - do 19.04

440 - od 20.04 cena zawiera udział w Ceremonii wraz z porcją kakao, udział w warsztacie oraz wszystkie niezbędne materiały do twórczego wyrażenia siebie.

•OBOWIĄZUJE bezzwtorny ZADATEK w wysokości 100zł Na nr konta podany w wiadomości•

•LICZBA MIEJSC OGRANICZONA• Kameralna przestrzeń, max 10 miejsc. Obowiązuje REZERWACJA! O rezerwacji świadczy wpłata zadatku 100 zł. Na nr konta podany w wiadomości•

•WEŹ ZE SOBĄ!• * INTENCJE *Wodę i COŚ NA WSPÓLNY STÓŁ - abyśmy mogły RAZEM w przerwie pobyć i coś przekąsić *Wygodne ciuchy do tańca i ruchu, które nie ograniczą Twojej swobody i w których będziesz mogła siedzieć / leżeć na podłodze *Ciuchy, które podczas malarstwa będą mogły się ewentualnie upiększyć farbą *Siebie ze swoją OTWARTOŚCIĄ na doświadczenie *Coś (torbę/pudełko) w czym będziesz mogła zabrać swój obraz do domu! 

Krąg nie jest terapią, natomiast niesie ze sobą ogromną MOC TRANSFORMACJI. Powyższy warsztat nie zastępuje indywidualnej terapii psychologicznej czy terapii ciała. Jeśli jesteś aktualnie pod opieką specjalisty w leczeniu, ten warsztat nie jest dla Ciebie…. ze względu na poruszenie bardzo głębokich obszarów w emocjach i ciele.

Jeśli nie wiesz czy ten warsztat jest dla Ciebie, NAPISZ TO NAS!

Udostępnij to wydarzenie

bottom of page