top of page
ASTROLOGIA

MAPA TWOJEJ DUSZY

Zapewne zastanawiasz się czym jest Astrologia i do czego można ją użyć? 

Astrologia bada cykle planet i ich wpływ na naturę, środowisko w tym człowieka. Jest nauką o czasie. Dzięki temu narzędziu możemy dosłownie podróżować w czasie, możemy cofnąć się wstecz i zobaczyć, że pewne doświadczenia wręcz musiały się wydarzyć, abyś mógł, mogła dokonać ewolucji, która jest w pewien sposób Tobie pisana. Można zerknąć w przyszłość i zobaczyć przed jakimi wyzwaniami stoisz lub z jaką energią będziesz potrzebował/a się zmierzyć i sprostać pewnym zadaniom. 

 

Zatem czy wszystko jest z góry zaplanowane, a ja nie mam wpływu na moje Życie?

 

Z jednej strony jest zaplanowane, jednak istnieje nieskończona ilość wariantów wydarzeń, które są dla Ciebie zapisane.

 

Masz wpływ na swoje Życie, jednak cóż, nie stuprocentowy, być może się zawiodłaś/eś tą odpowiedzią, ale tak. Myślę, że to bardzo aroganckie myśleć, że mamy 100% wpływu na swoje Życie :)

 

Mamy wpływ tylko na jakąś część tego co się wydarza, jednak mamy pełen wpływ na to jak reagujemy na dane sytuacje.

 

Ja osobiście głęboko wierzę, chociaż to złe słowo, wiem, po prostu wiem, że nie jestem tutaj pierwszy raz, i że ta wędrówka jest spiralą doświadczeń.

 

Dlaczego jedni rodzą się w rodzinach bogatych, inni w biednych?

Dlaczego jedni mają łatwy start, inni potrzebują się trochę napracować?

Dlaczego tej osobie tak łatwo wychodzi występowanie przed kamerami, a inna schowałaby się najchętniej pod ziemię?

 

Jedna strona to przekonania :) a druga Twój indywidualny horoskop/kosmogram!

 

Tak, masz określony charakter zapisany w gwiazdach, masz określoną ścieżkę zapisaną w gwiazdach, masz swoje słabe i mocne strony, masz swoje wyzwanie, swój ból, karmę, a to wszystko można zobaczyć dzięki astrologii.
 

Kiedy pierwszy raz zobaczyłam swój horoskop zrozumiałam wiele, dostrzegłam siebie w pełni.

Zobaczyłam nieświadome aspekty psychiki, które spychane były gdzieś na dno.

Zrozumiałam pełniej kim jestem w tym Życiu i co mam tutaj do zrobienia…
 

To nie jest tak, że astrologia czy kosmogram narzuca Tobie co masz robić…Raczej można to porównać do MAPY. Jeśli masz mapę i jedziesz w podróż to łatwiej się nie zgubić? Widzisz na mapce ważne punkty, drogi, rozdroża. Ale podróży mapa za Ciebie nie odbędzie, to Ty decydujesz którą drogę obierasz. A gwarantuje Ci, nawet ze znajomością horoskopu i prognozy na najbliższy rok Życie potrafi i tak zaskoczyć, ponieważ istnieje Wielka Tajemnica, która jest niezbadana :) 


Ok czyli Horoskop lub inaczej Kosmogram to po prostu mapa Twojej Duszy na to Życie!
 

Myślę, że jest to najważniejsza z map jakie możesz posiadać w swoim Życiu, aby mądrze nim nawigować :)

Dzięki znajomości swojego kosmogramu (horoskopu) będziesz z miłością obchodzić się ze sobą. 

Poczujesz większe zrozumienie dla tego kim jesteś. Nagle kropki się połączą! Można powiedzieć, że odkryjesz siebie na nowo.

A to dopiero początek, bo z doświadczenia wiem, że lata mijają, a horoskop pracuje i coraz to nowe informacje na nas spływają w miarę naszej gotowości na ich poznanie.

 

Na spotkaniu ze mną możesz zanurkować w siebie, w swoje przeznaczenie, ścieżkę realizacji Duszy.

Analiza horoskopu, którą wykonuję zawiera w sobie odczyt planet podstawowych oraz mniejszych planet.
 

Na odczycie kosmogramu wskażę Tobie twoją osobowość, to czym świecisz dla Świata, co jest świadome, a co jest ukryte w podświadomości, czego potrzebujesz aby się w pełni zregenerować, gdzie czujesz się bezpiecznie, jak nawiązujesz relacje, jak się komunikujesz ze światem, czego oczekujesz od drugiej osoby, jak się kochasz w świecie, co cenisz, co jest Twoją wartością, jak działasz, jakie masz przekonania i filozofię, na czym opierasz swój świat, jaką masz karmę w tym życiu, co sprawia Tobie więcej trudności, na co potrzeba więcej czasu, a co przychodzi łatwo, jaki jest twój największy ból, co jest twoją ukrytą mocą, jakie nosisz w sobie zranienia, jak uzdrowić wewnętrzny ból duszy, jak aktywować swój potencjał, czego potrzebujesz aby czuć się w pełni odżywiona/y, co z pieniędzmi i pracą? Jaki zawód dla Ciebie będzie najlepszy? W jaki sposób i jak najlepiej wypełnić swoją misję Życiową?

 

Oprócz tego zapraszam Ciebie do przygotowania swojej intencji, zapytania na te spotkanie wtedy będę mogła wybrać konkretny obszar życia na którym mam się skupić podczas analizy astrologicznej. 
 

W swojej pracy łączę astrologię wedyjską oraz astrologię zachodnią. 
Używam ZODIAKU GWIEZDNEGO dlatego może okazać się, że masz zupełnie inny znak. Zodiak Gwiezdny, w przeciwieństwie do Tropikalnego, głównie stosowanego w Europie oraz Stanach, jest kompatybilny z Gwiazdozbiorami.

Najlepsza oferta

Pakiet 3 sesji ASTROLOGIA

555 zł

555

3 sesje w korzystnej cenie

Ważny przez 6 miesiące/y

Konsultacja Astrologiczna TRANZYTY

KONSULTACJA RELACJE

KONSULTACJA KARMA

KONSULTACJA ŚCIEŻKA DUSZY

KONSULTACJA BIZNES

Projekt bez tytułu (5).png

Odczyt horoskopu / analiza kosmogramu

NA ŻYWO - TYCHY

Zapraszam na konsultację stacjonarną gdzie spotykamy się oko w oko, serce w serce. Czas trwania sesji to ok 2,5 godz. Sesja rozpoczyna się aromaterapią z najwyższej klasy olejkami od doTerra, dobieram olejek zgodnie z Twoją intencją na to spotkanie. Następnie prowadzę dla Ciebie medytację z instrumentami relaksacyjnymi, która ma na celu osadzenie Ciebie w ciele oraz zbalansowanie czakramów. Przed konsultacją proszę o przygotowanie oraz wysłania swojej intencji oraz danych do wyznaczenia kosmogramu/horoskopu takich jak dokładna data, godzina i miejsce urodzenia drogą mailową, najpóźniej do 48h przed spotkaniem. ​

 

Korzyści:

 

  • odczyt z pola energetycznego dzięki żywej obecności,

  • wsparcie aromaterapeutyczne,

  • przed każdą konsultacją medytacja wprowadzająca z instrumentami medytacyjnymi.

Inwestycja w siebie: 666 zł

Projekt bez tytułu (5).png

Odczyt horoskopu / analiza kosmogramu

KONSULTACJA ONLINE

Zapraszam na konsultację online. Spotkania odbywają się poprzez Skype, gdzie istnieje możliwość nagrania materiału. Warunek dobre łącze internetowe. Czas trwania sesji to ok 90 - 120min. Sesja rozpoczyna się medytacją prowadzoną, która ma na celu połączenie Ciebie z ciałem. Jest to medytacja balansująca wszystkie czakramy. Przed konsultacją proszę o przygotowanie oraz wysłania swojej intencji oraz danych do wyznaczenia kosmogramu/horoskopu takich jak dokładna data, godzina i miejsce urodzenia drogą mailową, najpóźniej do 48h przed spotkaniem. ​

 

Korzyści:

  • konsultacja bez wychodzenia z domu,

  • możliwość nagrania spotkania.

​​Inwestycja w siebie: 444 zł​

Projekt bez tytułu (5).png

Konsultacja ASTROLOGICZNA

KONSULTACJA ONLINE

Jeśli coś dzieję się właśnie w Twoim Życiu co wywraca Świat do góry nogami i nie wiesz jak to dobrze ugryźć, ta opcja jest idealna dla Ciebie!

Jeśli planujesz nowe przedsięwzięcia i potrzebujesz wsparcia z Gwiazd, taka rozmowa może potwierdzić Twoje założenia lub wskazać ewentualne poprawki.

Coś się sypie nie wiesz co? Keep calm & call me :)

Zastanawiasz się jakie masz wyzwania na najbliższy czas?

A może chcesz poznać dni w których wszystko się po prostu łatwiej układa?

Może wtedy warto zamknąć temat który od dawna się ciągnie?

Chętnie odpowiem na Twoje nurtujące pytania odnośnie zdrowia, pracy, pieniędzy, relacji... ścieżki...​

 

Jeśli potrzebujesz wsparcia mentalnego, gdzie głęboko wnikniemy w Twoją karmę, rany duszy, traumy wcieleniowe, zapraszam! Pomogę rozsupłać pętle która wygląda na "skąd to się wzięło" i "nie wiem jak to ogarnąć"​

 

Na wszystkie NIE WIEM służę mądrą radą, tzn taką, gdzie nie powiem co robić ale mogę nakierować. Reszta należy do Ciebie :)​

 

Sesja ta oprócz tego, że patrzymy w aktualne tranzyty planet niesie ze sobą również dawkę motywacji i wsparcia. Taki coaching, dokładny coaching, bo patrząc na Twój horoskop znam Ciebie bardzo dobrze ;)

 

Spotkania odbywają się poprzez Skype, gdzie istnieje możliwość nagrania materiału. Warunek dobre łącze internetowe. Czas trwania sesji to 15 min lub 45 min. Sesja rozpoczyna się krótką medytacją prowadzoną, która ma na celu połączenie Ciebie z ciałem. Przed konsultacją proszę o przygotowanie oraz wysłania swojej intencji oraz danych do wyznaczenia kosmogramu/horoskopu takich jak dokładna data, godzina i miejsce urodzenia drogą mailową, najpóźniej do 48h przed spotkaniem. ​

​​

  • konsultacja bez wychodzenia z domu,

  • możliwość nagrania spotkania.

Szybka konsultacja - 15 min > 111zł   
Pełna konsultacja - 45 min > 222 zł​

Vouchery

UWAGA ! 

Bardzo ważna jest znajomość dokładnej godziny urodzenia. Jeśli Twoja godzina waha się "pomiędzy" proszę skonsultuj się ze mną. 

ZASTRZEGAM SOBIE PRAWO DO ODMÓWIENIA KONSULTACJI BEZ PODAWANIA PRZYCZYNY.

080_Moja Wenus_edited.jpg

Opinie

bottom of page